- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- West Point
Aktuální počasí West Point
Aktuální počasí přímo pro město West Point. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 20°C |
