- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Wengshantoucun
Aktuální počasí Wengshantoucun
Aktuální počasí přímo pro město Wengshantoucun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 17°C |
