- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Wengjiang
Aktuální počasí Wengjiang
Aktuální počasí přímo pro město Wengjiang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 0 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 23°C |
