- Počasí
- Spojené státy americké
- Utah
- Wendover
Aktuální počasí Wendover
Aktuální počasí přímo pro město Wendover. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mráz
Platí do 2. 4. (16:00)
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 9°C |
