- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Wencun
Aktuální počasí Wencun
Aktuální počasí přímo pro město Wencun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 7°C |
