- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chongqing
- Weitang
Aktuální počasí Weitang
Aktuální počasí přímo pro město Weitang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
