- Počasí
- Rakousko
- Burgenland
- Weingraben
Aktuální počasí Weingraben
Aktuální počasí přímo pro město Weingraben. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 1°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
