Aktuální počasí Wehnī
Aktuální počasí přímo pro město Wehnī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 26°C |
