Aktuální počasí Weed
Aktuální počasí přímo pro město Weed. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mráz
Platí do 2. 4. (11:30)
Zimní počasí
Platí do 2. 4. (09:00)
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
