- Počasí
- Spojené státy americké
- Západní Virginie
- Webster Springs
Aktuální počasí Webster Springs
Aktuální počasí přímo pro město Webster Springs. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mráz
Platí do 2. 5. (09:00)
3°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 100 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
