- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Wauseon
Aktuální počasí Wauseon
Aktuální počasí přímo pro město Wauseon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 2. 5. (09:00)
2°C
pocitově -3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
