- Počasí
- Švýcarsko
- Saint Gallen
- Wattwil
Aktuální počasí Wattwil
Aktuální počasí přímo pro město Wattwil. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 3°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 0 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
