- Počasí
- Afghánistán
- Helmand
- Waskah
Aktuální počasí Waskah
Aktuální počasí přímo pro město Waskah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 38°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 7 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 28°C |
