- Počasí
- Spojené státy americké
- Indiana
- Washington
Aktuální počasí Washington
Aktuální počasí přímo pro město Washington. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňové ohrožení
Platí do 2. 6. (09:00)
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 22°C |
