- Počasí
- Německo
- Šlesvicko-Holštýnsko
- Warnau
Aktuální počasí Warnau
Aktuální počasí přímo pro město Warnau. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 7°C
| vítr | 43 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 6°C |
