- Počasí
- Čínská lidová republika
- Anhui
- Wanjiashan
Aktuální počasí Wanjiashan
Aktuální počasí přímo pro město Wanjiashan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
