- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jilin
- Wangpantun
Aktuální počasí Wangpantun
Aktuální počasí přímo pro město Wangpantun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -3°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 6°C |
