- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Wanglaowu
Aktuální počasí Wanglaowu
Aktuální počasí přímo pro město Wanglaowu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 24°C |
