- Počasí
- Čínská lidová republika
- Anhui
- Wangjiawu
Aktuální počasí Wangjiawu
Aktuální počasí přímo pro město Wangjiawu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 22°C |
