- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Wangjiagou
Aktuální počasí Wangjiagou
Aktuální počasí přímo pro město Wangjiagou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 7°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 12°C |
