- Počasí
- Čínská lidová republika
- Šen-si
- Wangjia Goucun
Aktuální počasí Wangjia Goucun
Aktuální počasí přímo pro město Wangjia Goucun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 8°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
