- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Wang’ertaizi
Aktuální počasí Wang’ertaizi
Aktuální počasí přímo pro město Wang’ertaizi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
