- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Matoutan
Aktuální počasí Matoutan
Aktuální počasí přímo pro město Matoutan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 24°C |
