- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Wan’ancun
Aktuální počasí Wan’ancun
Aktuální počasí přímo pro město Wan’ancun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 38°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 30°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 25°C |
