- Počasí
- Kanada
- Britská Kolumbie
- Walnut Grove
Aktuální počasí Walnut Grove
Aktuální počasí přímo pro město Walnut Grove. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
