- Počasí
- Afghánistán
- Helmand
- Walī Muḩammad Kêlay
Aktuální počasí Walī Muḩammad Kêlay
Aktuální počasí přímo pro město Walī Muḩammad Kêlay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 28°C |
