Aktuální počasí Waldmünchen
Aktuální počasí přímo pro město Waldmünchen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí do 1. 4. (10:00)
Námraza
Platí do 1. 4. (09:00)
Náledí
Platí do 1. 4. (09:00)
1°C
pocitově 0°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
