- Počasí
- Spojené státy americké
- Severní Karolína
- Wake Forest
Aktuální počasí Wake Forest
Aktuální počasí přímo pro město Wake Forest. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
