- Počasí
- Súdán
- Al Qaḑārif
- Wad Nūrayn
Aktuální počasí Wad Nūrayn
Aktuální počasí přímo pro město Wad Nūrayn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 34°C |
