- Počasí
- Spojené státy americké
- Florida
- Wacissa
Aktuální počasí Wacissa
Aktuální počasí přímo pro město Wacissa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 26°C |
