- Počasí
- Rusko
- Krasnodarskiy
- Vysokoye
Aktuální počasí Vysokoye
Aktuální počasí přímo pro město Vysokoye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
