Aktuální počasí Vtoryye Yaldry
Aktuální počasí přímo pro město Vtoryye Yaldry. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
