- Počasí
- Česko
- Královéhradecký
- Vrchovnice
Aktuální počasí Vrchovnice
Aktuální počasí přímo pro město Vrchovnice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
5°C
pocitově 0°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
