- Počasí
- Česko
- Moravskoslezský kraj
- Vrbno pod Pradědem
Aktuální počasí Vrbno pod Pradědem
Aktuální počasí přímo pro město Vrbno pod Pradědem. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
