- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Vranić
Aktuální počasí Vranić
Aktuální počasí přímo pro město Vranić. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 15. 5. (00:00) do 16. 5. (00:00)
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
