Aktuální počasí Vrachonisídes Markélou
Aktuální počasí přímo pro město Vrachonisídes Markélou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 23°C |
