- Počasí
- Ukrajina
- Cherkasy Oblast
- Votylivka
Aktuální počasí Votylivka
Aktuální počasí přímo pro město Votylivka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 9°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
