- Počasí
- Rusko
- Kurgan Oblast
- Vostochnyy
Aktuální počasí Vostochnyy
Aktuální počasí přímo pro město Vostochnyy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 9°C |
