- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Vörstetten
Aktuální počasí Vörstetten
Aktuální počasí přímo pro město Vörstetten. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 13. 5. (10:00) do 13. 5. (20:00)
Námraza
Platí do 13. 5. (07:00)
3°C
pocitově 1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
