- Počasí
- Rusko
- Novosibirsk Oblast
- Vorob’yëvo
Aktuální počasí Vorob’yëvo
Aktuální počasí přímo pro město Vorob’yëvo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově -5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 12°C |
