- Počasí
- Řecko
- West Macedonia
- Voras
Aktuální počasí Voras
Aktuální počasí přímo pro město Voras. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-3°C
pocitově -3°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 11°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | -2°C |
