- Počasí
- Nizozemsko
- Jižní Holandsko
- Voorschoten
Aktuální počasí Voorschoten
Aktuální počasí přímo pro město Voorschoten. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 43 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 7°C |
