- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Voiron
Aktuální počasí Voiron
Aktuální počasí přímo pro město Voiron. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
