- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Vlasotince
Aktuální počasí Vlasotince
Aktuální počasí přímo pro město Vlasotince. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí do 28. 4. (00:00)
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 16°C |
