- Počasí
- Bělorusko
- Grodnenskaya
- Vishnyeva
Aktuální počasí Vishnyeva
Aktuální počasí přímo pro město Vishnyeva. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 4°C |
