- Počasí
- Bělorusko
- Grodnenskaya
- Vishnyeva
Aktuální počasí Vishnyeva
Aktuální počasí přímo pro město Vishnyeva. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 4°C |
