- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Vinci
Aktuální počasí Vinci
Aktuální počasí přímo pro město Vinci. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 15. 5. (00:00) do 16. 5. (00:00)
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
