- Počasí
- Kuba
- Pinar del Río
- Viñales
Aktuální počasí Viñales
Aktuální počasí přímo pro město Viñales. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 25°C |
