- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Vimy
Aktuální počasí Vimy
Aktuální počasí přímo pro město Vimy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
