- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Viloshki
Aktuální počasí Viloshki
Aktuální počasí přímo pro město Viloshki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 12°C |
